روناک صنعت رامونا ( با مسئولیت محدود )

روناک صنعت رامونا  نمایندگی فروش محصولات آب وفاضلاب

پلی بین طبیعت و تکنولوژی

 

دپارتمان مهندسی آب و محیط زیست

روناک صنعت رامونا دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در گرایش آب و ابنیه دارای گروه مهندسی صاحب صلاحیت دربخش طراحی فرآیند و سازه توانایی انجام خدمات تکنولوژی آب و فاضلاب به صورت مشاوره طراحی و ساخت دارد.

این شرکت در بخش خدمات آب و فاضلاب بعنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت تولیدی مهندسی صنعت تاسیسات میلاش را دارا میباشد.

صنعت تاسیسات میلاش

uv1

سیستم الترافیلتراسیون

 

 

altrafilterasion

یکی از جدید ترین تکنولوژی های صنعتی تصفیه آب استفاده از غشاهای اولترافیلتراسیون (UF) است که با هدف حذف کدورت، میکروارگانیسمها و آلودگی های میکروبی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این روش بدون افزودن مواد شیمیایی، می توان تا حدود بسیار بالایی از کدورت و میکروارگانیسم های آب را حذف نمود. در این تکنولوژی ذرات ریز و میکروبی حذف می شوند اما یونها و مولکولهای ریز حذف نمی شوند. عملیات جداسازی با استفاده از فشار آب ورودی انجام می شود و بسته به شرایط عملیاتی این فشار میتواند از حدود ۵/۰ تا ۶ بار متفاوت باشد. سیستمهای UF معمولا بصورت اتوماتیک نصب می شوند و هزینه های بهره برداری کمی دارند. ممبرین های UF ذرات با قطر بیشتر از ۳/۰ میکرون را حذف می کنند. از دو پارامتر اندازه حفره ها (pore size) و جرم ملکولی ذرات دفع شده (Molecular Weight Cut Off – MWCO) به عنوان مشخصه های یک ممبرین استفاده می شود. اندازه حفره ها عبارتست از قطر نامی حفره های موجود در یک ممبرین که با واحد میکرون مشخص می شود و MWCO جرم ملولی املاحی است که بیشتر از ۹۰% دفع می شوند و واحد اندازه گیری آن “دالتون” (D) است. پکیج های تصفیه با استفاده از تکنولوژی UF ساخت شرکت صنعت تاسیسات میلاش در سایزها و دبی های مختلف، بسته به شرایط محیطی و عملیاتی طراحی و عرضه می شوند.